De Dietrich

De Dietrich

De Dietrich - один з найстаріших брендів, що випускає елітну техніку для будинку. Він заснований ще в кінці XVII століття у Франції і продовжує успішно розвиватися, об'єднавши цілу групу компаній.
Побутова техніка «Де Дітріх» проводиться на 19 фабриках в шести країнах світу, в тому числі у Франції та Італії. Вся продукція відноситься до преміум-класу, представлена ​​в 20 країнах і користується дуже високим попитом. Багато видів техніки удостоєні престижних нагород за застосування інноваційних технологій, комплексне проектування, неповторний дизайн і впровадження інших оригінальних ідей.

Духові шафи цього виробника ще на початку 2000-х років були оснащені сенсорною системою управління. А в 2005 році була впроваджена унікальна програма низькотемпературного приготування. Всі духовки, пропоновані даною торговою маркою, відрізняються багатофункціональністю і сучасним зовнішнім виглядом. Вони мають кольорові дисплеї і зручні панелі управління. Варильні поверхні мають естетичний дизайн з найбільшими зонами для приготування їжі. Індукційні варильні панелі удостоєні премії за комплексні підходи до проектування. Витяжки оснащені інтелектуальними системами управління, а посудомийні машини - інноваційними конструкціями.

Перейти на сайт бренду