Запрошуємо на подію

Надихаюча зустріч з Stuart Kyle Gallagher

Надихаюча зустріч з Stuart Kyle Gallagher

30 березня 2017 р. о з 10:00 до 18.00

Stuart Kyle Gallagher – ландшафтний дизайнер, архітектор. Випускник Metropolitan University в м. Манчестер, засновник компанії SKG Design у 1994р. – першої консалтингової компанії з комплексного ландшафтного дизайну у Північній Ірландії. Двічі переможець престижної премії ALCI “Garden of the year”. У 2003 р. компанія почала співпрацю із сферою гостинності та відкрила перший в Ірландії шоурум ландшафтного дизайну «LANDSCAPE”. У 2005р. компанія SKG Design випустила власну лінійку декоративних вазонів “The Luxury Planter Collection”, а в 2006р.  – цілий ряд інноваційної екстер’єрної продукції , спрямованої на використання в індустрії гостинності – “REPLENSIS”. Продукція REPLENSIS стала переможцем в номінаціі “Best New Innovation”  Horecava awards в Амстердамі у 2007р.

Презентація: Сучасний британських ландшафтний дизайн та його застосування в українській архітектурі.

Презентація ілюструватиме еволюцію британського ландшафтного дизайну, сучасні матеріали і тренди, і яким чином такі тенденції можуть бути застосовані в українській архітектурі.

В програму заходу входить презентація ТМ  Brunner каміни  виготовлені 100%  в  Німеччині  та  швейцарської  техніки  преміум класу V-ZUG 

 

Попередня реєстрація обов'язкова

Записатися на майстер-клас

Дивитися усі події